Oprawa oświetleniowa LED Kontakt-Simon Simon 54 DOS14B.01/11 14 V DC 0.56 W białe neutralne 4000K biały
MarkaKONTAKT-SIMON
EAN05902787872786
77,06 zł1 oferta
Oferta sklepu
Asaj
asaj.pl
Do sklepu →
Opis produktu
Oprawa LED 14V neutralna 4000K biała Simon 54 DOS14B.01/11 Energooszczędna oprawa oświetleniowa LED o mocy 0,56W, emitująca światło o neutralnej barwie (4000K). Przeznaczona do montażu w ramkach systemu Simon 54. Wymaga zasilania 14V DC. Dzięki subtelnemu wzornictwu idealnie nadaje się do nocnego podświetlania stopni schodowych, korytarzy i ciągów komunikacyjnych.
Oprawa oświetleniowa LED Kontakt-Simon Simon 54 DOS14B.01/11 14 V DC 0.56 W białe neutralne 4000K biały | Adequate